Menu
CARP MIX Black range 1kg

BONUS PRE REGISTROVANÝCH

CARP MIX Black range 1kg

Hodnotenie

5/5 (1x)

Úplne nový Carp mix Black Range je vyrobený so špecializáciou na lov v studenšej vode a obsahuje okrem množstva štandardných prísad aj dva druhy rybích múčok a soľ. Vyrábame ho v niekoľkých variantoch, kde vždy je aromatická prísada výlučne korenina, alebo silný prírodný extrakt. Všetky black range Carp mixi sú čiernej farby a sú mimoriadne vhodné aj do priezračnej vody. Čítajte viac

Skladom

2,90 €

Popis

Prvých 30 zákazníkov,ktorý si kúpia aspoň 1kg nového Carp mixu získa BONUS

feeder baits

Feederové triky na chytanie v studených vodách

Plánovanie rybačiek na studených vodách si vždy vyžaduje maximálnu opatrnosť a dôkladnosť, bez ohľadu na typ vody. V tejto fáze je všetko o drobných detailoch, a preto je dôležité prispôsobiť všetky komponenty našej rybárskej výbavy, vrátane tých zdanlivo nepodstatných, aktuálnym podmienkam v studených vodách.

V období pred nastupujúcou zimou sa kapre snažia nahromadiť zásoby potravy, aby prekonali obdobie nízkej aktivity a takmer "nehybnosti". Táto informácia je pre rybárov kľúčová, pretože aktívne kŕmenie rýb v tomto období môže viesť k úspešnému chytaniu kaprov. Treba si však uvedomiť, že aj keď sú ryby aktívne, nezjedia všetko, ale len to, čo im vyhovuje. V prípade feederového rybolovu je dôležité starostlivo vyberať nástrahy a krmivá na nástrahový osten alebo do krmítka.

 

Pre milovníkov feederového rybolovu je v ponuke  široký výber nástrah rôznych veľkostí, príchutí, farieb a tvarov. Medzi osvedčenými a univerzálnymi nástrahami patrí napríklad Balanced feeder baits, ktoré sa osvedčili v mnohých situáciách.

Zo  skúseností vieme, že v studených vodách sú dôležité vlastnosti ako farba, veľkosť a dokonca aj rozpustnosť. Experimentovanie s týmito vlastnosťami môže viesť k vytvoreniu ideálnej kombinácie farby, chuti a veľkosti pre danú lokalitu. 

 

 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

5/5

Pridať

Žiadne komentáre

CARP MIX Black range 1kg
CARP MIX Black range 1kg

2,90 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Alternatívne produkty

Naposledy prezerané