Menu

QANTICA RYBÁRSKE Vnadiace zmesi a návnady

CARP MIX 1000g a 3000g

Krmítkové zmesi Carp mix, sú  produktom č.1, už od roku 1996, sa od doby svojho vzniku nijako mimoriadne nezmenil a aj naďalej zaiste ostane jednou z najpoužívanejších návnad na Slovensku.Ročne sa vyprodukuje asi 50 000 tisíc kilogramov tejto návnady !
Carp mix je univerzálnou návnadou, určenou predovšetkým na lov kapra, ale aj iných kaprovitých rýb. Je vhodný najmä do krmítka, ale možno ho použiť aj na klasické vnadenie"gule" a aj na feeder. Balenie:1000g a 3000g. Vedierko 3kg a 5kg
Široké spektrum ponúkaných príchutí umožňuje použitie tejto návnady počas celého roka, aj v najchladnejších mesiacoch.

Najpredávanejšie produkty

62 položiek

 • METHOD FEEDER MICRO MASS

  TOP produkt na method feeder rybolov. Hotová zmes micro halibut peletiek a zmes gamarusov,červov, dafnií,krevetiek a všakovakej inéj "háveďe". Ryby milujú hmyz a je ich základnou potravou. 600 g

  Skladom

  6,90 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý MANGO JAM AND MR. PEACH

  Method mix zložený z tých nejlákavejších kaprích dobrôt.Atraktívna kombinácia perníkového základu s kvalitným mango koncentrátom a broskyňou.Perfektne fungujúca návnada vhodná do horúceho letného počasia a na jeseň.

  Skladom

  4 €

 • METHOD FEEDER MICRO MASS ROBIN RED RED HALIBUT + BIOPLASMA

  TOP produkt na method feeder rybolov. Hotová zmes micro RED halibut peletiek ,originálneho robin red korenia a zmes gamarusov ,červov, dafnií, krevetiek a všakovakej inej "háveďe". Ryby milujú hmyz a je ich základnou potravou. 600 g

  Skladom

  6,90 €

 • METHOD FEEDER & STICK MIX + 5-8 mm pop up

  Qantica method and stick mix na okamžité použitie. Obsahuje repku ,micro peletky , amino prísady, a účinné komponenty. + po novom aj 7 DRUHOV HMYZU A PVA KOMPATIBILNÉ Maximálne komfortné použitie ,bez potreby miešania .

 • METHOD FEEDER & STICK MIX + 5-8 mm pop up S.B.C.

  Špičková novinka Qantica method and stick mix na okamžité použitie. Obsahuje micro peletky , amino prísady, a účinné komponenty. Maximálne komfortné použitie ,bez potreby miešania .A navyše ,už aj s 5-8mm pop up nástrahou na tŕň.

  Skladom

  7,90 €

 • METHOD FEEDER & STICK MIX + 5-8 mm pop up MANGO PEACH

  Špičková novinka Qantica method and stick mix na okamžité použitie. Obsahuje micro peletky , amino prísady, a účinné komponenty. Maximálne komfortné použitie ,bez potreby miešania .A navyše ,už aj s 5-8mm pop up nástrahou na tŕň.

  Skladom

  7,90 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý MANTA BLACK PEPPER & CAVIAR

  Method mix zložený z tých najlákavejších kaprích dobrôt. Vynikajúca zmes zeleného a čierneho korenia v kombinácii s top caviar extraktom. Slaná chuť týchto produktov je účinná aj v studenej vode. foto je ilustračné,jedná sa len o method mix.

  Skladom

  4,40 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý Super Corn Kukurica

  Method mix zložený z tých najlákavejších kaprích dobrôt.Zmes sladkých kukuričných zŕn a top kukuričnej arómy. Predstavte si kotol perfektnej sladkej, voňavej , čerstvo uvarenej kukurice. Qantica super corn 3000 je úžasne voňajúca príchuť, ktorú kapri milujú a navyše naše produkty obsahujú aj chuťový extrakt s mladej sladkej kukurice.

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý Biotica - Patentka Morská Riasa

  Method mix zložený z tých nejlákavejších kaprích dobrôt. Vysoko účinná kombinácia na lov v teplejších ročných obdobiach.

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý CSL + BOIPLASMA

  Method mix zložený z tých nejlákavejších kaprích dobrôt s obsahom množstva červov a lariev.Mimoriadne vhodný na všetky ročné obdobia.Má perfektnú štruktúru a vinikajúco sa sprava pri lovve s method feeder krmítkom.Dafnie,gamarusy,múčne červy,kostné červy,priadka morušová a výrazný csl extrakt a halibut múčku.

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý El Diablo- Sweet Chilli

  Method mix zložený z tých nejlákavejších kaprích dobrôt.

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý Evolution - Chili Chobotnica

  Method mix zložený z tých najlákavejších kaprích dobrôt.Evolution séria je celoročne účinná a garantujeme,že tieto produkty sú úspešné na všetkých tipoch vôd.kombinácia špičkového octopus koncentrátu a jedinečnej chilli zmesi, je vysoko účinná !!!!

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý Fan + Betain Kalamar

  Method mix zložený z tých najlákavejších kaprích dobrôt.

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý Force Krab

  Method mix zložený z tých najlákavejších kaprích dobrôt. Perfektná aróma kraba v kombinácii s halibut základom.

  Skladom

  4 €

 • Q Method Mix 1kg Suchý Fusion - Slivka

  Method mix zložený z tých najlákavejších kaprích dobrôt. Dokonalá štruktúra a perfektné vlastnosti vo vode.

  Skladom

  4 €

Parametre

Výrobca

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom