Menu

ABSOLUTHORIUM DIP BOOSTER

DIP BOOSTER 500mlAbsolútne sladký základ bez chemických konzervantov.Dokonalé aromatické a chuťové vlastnosti.Vhodné ako dip a aj ako booster . 100% PVA kompatibilné !!!

 • Absoluthorium dip booster BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium dip booster BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC Dokonalý na dipovanie nástrah. Perfektný ako zálievka na kŕmne boilies ,kŕmne pelety , alebo aký koľvek partikel či method mix.Táto tekutá potrava obsahuje všetky najúčinnejšie chuťové stimulátory na kapre !

  Na otázku

  7,90 €

 • Absoluthorium method mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium method mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC Perfektne sa dá namiešať a vode sa dokonale rozpúšťa.Tento method mix obsahuje všetky najúčinnejšie chuťové stimulátory na kapre !

  Skladom

  4,90 €

 • Absoluthorium pva bag - stick mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium pva bag - stick mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRICPredstavujeme Vám maximálne nadupaný method mix, ktorý bol špeciálne vyrobený a testovaný pre rýchly lov s PVA pančuchou alebo PVA sáčikom. PVA Bag Mix obsahuje maximálne možné množstvo prírodných zložiek, ktoré sú pre kaprov prirodzené a ktoré v kaproch podporujú žravosť a zlepšujú ich vývin. Výrazný podiel rozpustných...

  Skladom

  5,90 €

 • Absoluthorium DIP BOOSTER RED RED 500ml

  Originálny ROBIN RED a red halibut. DIP BOOSTER 500mlAbsolútne sladký základ bez chemických konzervantov.Dokonalé aromatické a chuťové vlastnosti.Vhodné ako dip a aj ako booster . 100% PVA kompatibilné !!!

  Skladom

  7,90 €

 • Absoluthorium DIP BOOSTER BLACK WAY 500ml

  Dip booster moruša a ryba.DIP BOOSTER 500mlAbsolútne sladký základ bez chemických konzervantov.Dokonalé aromatické a chuťové vlastnosti.Vhodné ako dip a aj ako booster . 100% PVA kompatibilné !!!

  Skladom

  7,90 €

 • Absoluthorium DIP BOOSTER BLUE BLUE 500ml

  DIP BOOSTER BLUE BLUE atlantic krill 500mlAbsolútne sladký základ bez chemických konzervantov.Dokonalé aromatické a chuťové vlastnosti.Vhodné ako dip a aj ako booster . 100% PVA kompatibilné !!!Originál CC MOORE KRILL základ a špičkový francúzky koncentrát!

  Skladom

  7,90 €

 • Absoluthorium DIP BOOSTER GREEN CORE 500ml

  Green Core canabis & honeyProduktová rada na báze konopných semien a medu.Prečo konope a med ?Konopné semená ryby milujú pre ich jedinečnú arómu a chuť a v kombinácii so skutočným medom je vysledok famózny.Plus v receptúre je náš 25 rokov overený medový koncentrát,ktorý používame v našich produktoch.Semiačka konopy siatej sú známe vysokým obsahom proteínov, vlákniny, vitamínov, minerálov a...

  Skladom

  7,90 €

 • Absoluthorium DIP BOOSTER YELOW PINKY 500ml

  DIP BOOSTER YELOW PINKY banán butyric 500ml.Absolútne sladký základ bez chemických konzervantov.Dokonalé aromatické a chuťové vlastnosti.Vhodné ako dip a aj ako booster . 100% PVA kompatibilné !!!

  Skladom

  7,90 €

 • Absoluthorium DIP BOOSTER O ORANGE 500ml

  DIP BOOSTER o 500ml O ORANGE pomaranč škorica.Absolútne sladký základ bez chemických konzervantov.Dokonalé aromatické a chuťové vlastnosti.Vhodné ako dip a aj ako booster . 100% PVA kompatibilné !!!

  Skladom

  7,90 €

Parametre

Výrobca

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.