Menu

ABSOLUTHORIUM


 

Špičkové komponenty od haithscc moorea ďalších....

 • TOP PONUKA

  Kŕmne bolies 5kg + Absoluthorium BOILIES 1 KG Blue blue krill

  EXKLUZÍVNA CENA NA KŔMNE BOILIES V KOMBINÁCII S Absoluthorium BOILIES 1 KG blue blue CENA ZA 1KG KŔMNEHO BOILIES = 2€/1KG.Celkovo tak získate perfektnú chytaciu zostavu a cena boilies Vás tak Vyjde na 4,15€ za 1kg !!!!

  Skladom

  24,90 €

 • TOP PONUKA

  Kŕmne bolies 5kg + Absoluthorium BOILIES 1 KG yelow pinky

  EXKLUZÍVNA CENA NA KŔMNE BOILIES V KOMBINÁCII S Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGECENA ZA 1KG KŔMNEHO BOILIES = 2€/1KG.Celkovo tak získate prefektnú chytaciu zostavu a cena boilies Vás tak Vyjde na 4,15€ za 1kg !!!!

  Skladom

  24,90 €

 • TOP PONUKA

  Kŕmne bolies 5kg + Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGE

  EXKLUZÍVNA CENA NA KŔMNE BOILIES V KOMBINÁCII S Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGECENA ZA 1KG KŔMNEHO BOILIES = 2€/1KGCelkovo tak získate prefektnú chytaciu zostavu a cena boilies Vás tak Vyjde na 4,15€ za 1kg !!!!

  Skladom

  24,90 €

 • Pack Absoluthorium produktov BBB BELACHAN

  Absoluthorium BOILIES 20 mm BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC + BBB 500ml TEKUTÁ POTRAVA + BBB PELETY

  Skladom

  20 €

 • Obaľovacia pasta Absoluthorium BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Obaľovacia pasta Absoluthorium BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC popis: Obaľovacia pasta pre zvýšenie pachovej a chuťovej stopy boilie alebo inej nástrahy. Pasta obsahuje účinné látky, ktoré sa pozvoľna uvoľňujú a vytvárajú drobný zákal okolo nástrahy. Navyše obsahuje aktívne mikro-častice, ktoré pulzujú okolo nástrahy alebo pomaly stúpajú vodným stĺpcom. Lepivá konzistencia pasty umožňuje...

  Skladom

  7,33 €

 • Absoluthorium dip booster BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium dip booster BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC Dokonalý na dipovanie nástrah. Perfektný ako zálievka na kŕmne boilies ,kŕmne pelety , alebo aký koľvek partikel či method mix.Táto tekutá potrava obsahuje všetky najúčinnejšie chuťové stimulátory na kapre !

  Na otázku

  7,90 €

 • Absoluthorium method mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium method mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC Perfektne sa dá namiešať a vode sa dokonale rozpúšťa.Tento method mix obsahuje všetky najúčinnejšie chuťové stimulátory na kapre !

  Skladom

  4,90 €

 • Absoluthorium pva bag - stick mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium pva bag - stick mix BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRICPredstavujeme Vám maximálne nadupaný method mix, ktorý bol špeciálne vyrobený a testovaný pre rýchly lov s PVA pančuchou alebo PVA sáčikom. PVA Bag Mix obsahuje maximálne možné množstvo prírodných zložiek, ktoré sú pre kaprov prirodzené a ktoré v kaproch podporujú žravosť a zlepšujú ich vývin. Výrazný podiel rozpustných...

  Skladom

  5,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 20 mm BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC speedy

  Absoluthorium BOILIES 20 mm 1kg BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC Rospustné bolies,k toré okolo seba zanechávujú účinnú pachovú stopu.Mimoriadne účinné aj na prechytaných vodách ! Originál anglický cc moore belachan.

  Skladom

  9,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 20 mm BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium BOILIES 20 mm 1kg BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC - okolo seba zanechávajú účinnú pachovú stopu. Mimoriadne účinné aj na prechytaných vodách ! Originál anglický cc moore belachan.

  Skladom

  14,90 €

 • Absoluthorium POPS 8-10MM BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC 50g

  Absoluthorium POPS 8-10MM BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC 50g CC moore špičková pop up zmes. Optimálna vzlínavosť a konzistencia. Stabilná a dlhotrvajúca aróma + chuť . TOP quality koncetrát !

  Skladom

  7 €

 • Absoluthorium PELETS BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC 10 MM

  Absoluthorium PELETS BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC 10 MM Na feeder, na klasický lov a aj na kŕmenie. 1000 G

  Skladom

  5,90 €

 • Pack Absoluthorium produktov GREEN CORE

  GREEN CORE CANABIS +HONEY (KONOPE MED) Pack Absoluthorium NOVINKY NA ROK 2021 Boilies 20mm 1kg + Pelety 150g + POP UP 15mm 80g + DIP 500ml

  Skladom

  29,90 €

 • ABSOLUTHORIUM RYBÁRSKE DÁMSKE VYŠÍVANÉ TRIČKO M 24,90 € 30%

  Do vypredania zasob !

  ABSOLUTHORIUM RYBÁRSKE DÁMSKE VYŠÍVANÉ TRIČKO M

  Predstavujeme Vám naše vysoko efektné vyšívané tričko. Obsahuje takmer 100 tisíc farebných vyšívacích stehov ! Každé oko sa za vami otočí !Single Jersey, 65 % polyester, 35 % bavlnastrih s bočnými švamipriekrčník lemovaný povrchovým materiálomspevnenie ramenných švov páskouvyhrnuté rukávy prichytené v 4 bodoch šitím

  Skladom

  17,43 €

  24,90 € Zľava PRE REGISTROVANÝCH 7,47 €

 • ABSOLUTHORIUM RYBÁRSKE PÁNSKE VYŠÍVANÉ TRIČKO

  Predstavujeme Vám naše vysoko efektné vyšívané tričko. Obsahuje takmer 100 tisíc farebných vyšívacích stehov ! Každé oko sa za vami otočí !Single Jersey, 65 % polyester, 35 % bavlnastrih s bočnými švamipriekrčník lemovaný povrchovým materiálomspevnenie ramenných švov páskouvyhrnuté rukávy prichytené v 4 bodoch šitím

  Skladom

  24,90 €

Parametre

Výrobca

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom