Menu

BOILIES ABSOLUTHORIUM

Absoluthorium boilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom.Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám. Špičkové suroviny od anglických dodávateľov a koncentráty z francúzkej prestížnej dodávateľskej firmy. Anglický Haiths je tiež našim partnerom a komponenty máme aj od CC MOORE

absoluthorium boilies

 • Absoluthorium boilies RED RED 20mm 1kg

  Originál ROBIN RED od haiths a red halibut Boilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom.Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám.

  Skladom

  14,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 1 KG BLACK WAY 20mm

  Boilies BLACK WAY moruša-ryba. Boilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom. Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám.

  Skladom

  14,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 1 KG GREEN CORE

  Green Core canabis & honey .Produktová rada na báze konopných semien a medu. Boilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom .Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám.

  Skladom

  14,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 20 mm BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC speedy

  Absoluthorium BOILIES 20 mm 1kg BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC Rospustné bolies,k toré okolo seba zanechávujú účinnú pachovú stopu.Mimoriadne účinné aj na prechytaných vodách ! Originál anglický cc moore belachan.

  Skladom

  9,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 20 mm BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC

  Absoluthorium BOILIES 20 mm 1kg BBB COMPLEX BELACHAN BETAIN BUTYRIC - okolo seba zanechávajú účinnú pachovú stopu. Mimoriadne účinné aj na prechytaných vodách ! Originál anglický cc moore belachan.

  Skladom

  14,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGE

  O Orange & SpiceProduktová rada na báze pomaranča a škorice z jemným butyric základom. Boilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom.Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám.

  Skladom

  14,90 €

 • TOP PONUKA

  Kŕmne bolies 5kg + Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGE

  EXKLUZÍVNA CENA NA KŔMNE BOILIES V KOMBINÁCII S Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGECENA ZA 1KG KŔMNEHO BOILIES = 2€/1KGCelkovo tak získate prefektnú chytaciu zostavu a cena boilies Vás tak Vyjde na 4,15€ za 1kg !!!!

  Skladom

  24,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 1 KG YELOW PINKY

  Boilies YELOW PINKY banán butyricBoilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom .Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám.

  Skladom

  14,90 €

 • TOP PONUKA

  Kŕmne bolies 5kg + Absoluthorium BOILIES 1 KG yelow pinky

  EXKLUZÍVNA CENA NA KŔMNE BOILIES V KOMBINÁCII S Absoluthorium BOILIES 1 KG O ORANGECENA ZA 1KG KŔMNEHO BOILIES = 2€/1KG.Celkovo tak získate prefektnú chytaciu zostavu a cena boilies Vás tak Vyjde na 4,15€ za 1kg !!!!

  Skladom

  24,90 €

 • Absoluthorium BOILIES 1 KG BLUE BLUE 20mm

  Boilies BLUE BLUE ATLANTIC KRILL. Boilies s vysokou tvrdosťou a dlhou výdržou vo vode vďaka caseinu a sušeným bielkom. Prenikavo a stabilne aromatické vďaka vysokokvalitným koncentrátom a prísadám.

  Skladom

  14,90 €

 • TOP PONUKA

  Kŕmne bolies 5kg + Absoluthorium BOILIES 1 KG Blue blue krill

  EXKLUZÍVNA CENA NA KŔMNE BOILIES V KOMBINÁCII S Absoluthorium BOILIES 1 KG blue blue CENA ZA 1KG KŔMNEHO BOILIES = 2€/1KG.Celkovo tak získate perfektnú chytaciu zostavu a cena boilies Vás tak Vyjde na 4,15€ za 1kg !!!!

  Skladom

  24,90 €

Parametre

Výrobca

Dostupnosť
Hľadať text

Prehľadať výsledky filtra fulltextom