Panel používateľa

DAIWA NINJA FEEDER SET

DAIWA NINJA FEEDER SET

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

specia bonus

V limitovanom množstve Vám ponúkame akčný set Daiwa feeder set.Navijak Daiwa ninja feeder lt 6000 SS +Daiwa Ninja-X Feeder 3,6m 50-150g+5kg uni basic karamel perník + 5baleni war baits method feeder boilies + pop up

150 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Daiwa

Feederové prút Daiwa Ninja X je séria rybárskych prútov so skvelým pomerom cena / výkon - skutočne univerzálny feeder od Daiwa za super cenu.

Tenký, ľahký karbónový Feederové prút sa silnejší chrbticou umožňujúce aj pomerne dlhé hody. Tradičný dizajn s celokorkovou rukoväťou a bežnými špičkami s priemerom 2,8 mm, ktoré možno kedykoľvek zakúpiť u nás na predajni aj tu v oddelení náhradnej špičky.

Dĺžka 390cm 
Hmotnosť 280g / vrh. záťaž 150g

Nový navijak Ninja Match & Feeder vás presvedčí nielen svojim vzhľadom, ale tiež svojimi vlastnosťami. Predovšetkým musíme vyzdvihnúť hladký a presný chod navijaku! DAIWA inžinierom sa podarilo veľmi výrazne znížiť hmotnosť navijáku, a to vďaka použitiu nového LT konceptu. Inovované prevody Tough Digigear, ktoré boli skôr exkluzívne používané len u drahších modelov, skvele dopĺňajú navijak Ninja Match & Feeder LT. Zlepšujú prenos sily a majú oveľa hladší chod v porovnaní s predchádzajúcim modelom - ideálny na navíjanie ťažkých krmítok z veľkých vzdialeností. Novo integrovaná brzda ATD poskytuje ešte väčšiu brzdnú silu (až do 10 kg) a naviac sa rozbieha okamžite, bez počiatočného odporu. Plytká a klasická cievka navijáku match & feeder sa skvele hodí pre lov s tenkým vlascom. Hliníková ABS cievka určená pre ďaleké náhadzovanie vám umožní dosiahnuť a tých vzdialenejších lovných miest.

LT (Light & Tough)
4 guličkové ložiská
AIR ROTOR®
Silné prevody TOUGH DIGIGEAR® (TDG)
Brzdný systém ATD™
Anti-reverzný systém Infinite®
Krížové navíjanie vlasca Cross Wrap™
Tichý systém oscilácie
Hliníková cievka pre ďaleké náhody ABS®
Rýchlo sklopiteľná rukoväť
Rolnička Twist Buster®

Prihlásenie

Tento e-shop používa cookies, ktoré pomáhajú zabezpečiť kvalitu našich služieb. Viac o cookies